Lindehof Dranken

Wie zijn wij

Wij van Lindehof Dranken begrijpen de romantiek van heritage positioneringen die gaan over herkomst en
tradititie, maar wij richten ons op het zakelijke. Wij weten wat belangrijk is voor ondernemers.
Onze traditie zit in het begrijpen van onze klanten. En dat alles vanuit een passie voor mooie producten.

Onze prioriteit ligt bij marges, service en alles op een rijtje hebben. En dan pas is het tijd voor dagdromen
over middeleeuwse kastelen en hipsterbaarden. Noem het nuchter. Noem het zakelijk, wij houden ervan. Net
zoveel als van onze speciale, hoogwaardige producten. Daarvoor ben je bij ons aan een absoluut topadres.

Onze missie
Iedere dag opnieuw zetten we ons maximaal in om meer onderscheidend vermogen en extra omzet
te realiseren voor slijters, horecaondernemers en andere zakelijke klanten, vanuit de passie voor eersteklas
kwaliteitsproducten en de beste service.

Deniz Arslan

Sales | Support

s.arslan@vdln.eu

Favoriete drank:
EFE Raki Gold

Desmond Pol

Magazijn | Logistiek

d.pol@vdln.eu

Favoriete drank:
EFE Raki Gold

Wouter Vos

Financieel | Controller

w.vos@vdln.eu

Favoriete drank:
EFE Raki Gold

Nikki Janssen

Sales | Support

n.janssen@vdln.eu

Favoriete drank:
EFE Raki Gold

Twan Leurink

Sales | Teamlead

t.leurink@vdln.eu

Favoriete drank:
EFE Raki Gold

Emiel van der Molen

Illustrator

g.nijhof@vdln.eu

Favoriete drank:
EFE Raki Gold

Mark van der Linden

Managing partner

m.vanderlinde@vdln.eu

Favoriete drank:
EFE Raki Gold

Gerjan Nijhof

Managing partner

g.nijhof@vdln.eu

Favoriete drank:
EFE Raki Gold